0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi devre dışı bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

TÜBİTAK-Malta MCST Çevrimiçi Ortak Bilgi Günü

TÜBİTAK ve Malta Bilim ve Teknoloji Konseyi (MCST) arasındaki İkili İşbirliği Proje Başvuru Çağrısı ile Türkiye ve Malta’nın dahil olduğu PRIMA Programının Türk ve Maltalı araştırmacılara tanıtımlarına yönelik olarak 9 Mart 2021 tarihinde TÜBİTAK ve MCST tarafından çevrimiçi İngilizce ortak bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Toplantıya katılmayı planlayan araştırmacılarımızın aşağıda yer alan anketi doldurarak kayıt yaptırması gerekmektedir.

Bu ankette 8 soru var.
Bu anket adsızdır.

Özellikle bir soruda sorulmadıkça, anketiniz ve yanıtlarınızla ilgili kayıtlarda sizin kim olduğunuzu belirten bir bilgi bulunmaz.

Bu ankete erişmek için bir pin kodu kullandıysanız, bu kodun kim olduğunuzu belirlemek için yanıtlarınızla birlikte kaydedilmediğini özellikle belirtmek isteriz. Kodlar ayrı bir veritabanında saklanır ve yalnız anketi doldurup doldurmadığınızı belirlemek için kullanılır. Pin kodları ile anket yanıtlarını eşleştirmenin bir yolu yoktur.