0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi devre dışı bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

Kültürel-Sanatsal Faaliyetler ile Fikri Mülkiyet Sisteminin Güçlendirilmesine Yönelik Proje Desteklerine İlişkin Etki Analizi Araştırma Projesi

Bu anket, TÜBİTAK TÜSSİDE tarafından yürütülen “Kültürel-Sanatsal Faaliyetler ile Fikri Mülkiyet Sisteminin Güçlendirilmesine Yönelik Verilen Proje Desteklerine İlişkin Etki Analizi Araştırma Projesi” kapsamında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğünden 2017, 2018 ve 2019 yılları arasında destek alan kişilere/kurumlara/kuruluşlara yönelik olarak hazırlanmıştır. Ankete vereceğiniz cevaplar, Proje kapsamındaki “Desteklenen Projelerde Etki Sonuçları Raporu”na girdi oluşturacaktır.

Anket giriş, genel bilgiler ve destek hakkında tanımlayıcı sorulardan sonra; başvuru ve değerlendirme süreci, uygulama süreci, destek sonrası ve öneriler başlıklarından oluşmaktadır.

Anketi dolduran kişilerin 2017, 2018 ve 2019 yılları arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğünden proje desteği almış ve/veya destek alınan projede aktif olarak yer almış kişiler (proje sahibi/yürütücüsü/ekip üyesi, proje süreçleri hakkında bilgi sahibi olan kurum/kuruluş yetkilisi vb.) olması gerekmektedir. Destek alınan proje hakkında bilgi sahibi olmamanız durumunda bu anketin tarafınızdan ilgili kişiye yönlendirilmesi ya da ilgili kişi bilgilerinin tarafımıza iletilmesi önem arz etmektedir.

Proje veya anketle ilgili sorunuz olması halinde lütfen gulden.kaya-d@tubitak.gov.tr adresine e-posta gönderiniz. Ankete cevap vererek çalışmaya katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Ankete cevap vererek çalışmaya katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

 

Bu ankette 62 soru var.